Αρχική » Ενοριακά Νέα
Tην Παρασκευή 3 Φεβρουαρίου 2017 ανήμερα της μνήμης του Αγίου Συμεών του Θεοδόχου εκκλησιάσθηκαν τα νήπια του 7ου Νηπιαγωγείου Θηβών συνοδευόμενα απο την Δ/α κ.Μαρία Ασπρομάτη και τις Νηπιαγωγούς τους και μετέλαβαν των Αχράντων Μυστηρίων.
Ήταν μια όμορφη ευκαιρία για όλους μας , να ωφεληθούν τα παιδιά με την συμμετοχή στην λατρεία αλλά και εμείς οι μεγάλοι από την αθωότητα και την παιδική τους αγνότητα.
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1486112323_gm_cmf.jpg)
|