Αρχική » Ενοριακά Νέα
Tελέσθηκε την Δευτέρα 20 Νοεμβρίου 2017 η καθιερωμένη Αγρυπνία γα τα Εισόδια της Παναγίας μας κατά την διάρκεια της οποίας την ώρα που εψάλησαν οι Καταβασίες ''Χριστός Γεννάται'' προσφέρθηκε σε προσκύνηση η Εικόνα της Γεννήσεως η οποία είναι καθαγιασμένη στο Θεοδέγμον Σπήλαιο της Βηθλεέμ(2008).
Μετά την Νυκτερινή Λατρεία στο Αρχονταρίκι μας η Κυρίες του ''Ενοριακού Ταμείου Αλληλεγγύης'' μας περιποιήθηκαν με αγάπη.
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1511336041_gm_cmf.jpg)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1511336060_gm_cmf.jpeg)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1511336083_gm_cmf.jpeg)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1511336308_gm_cmf.jpeg)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1511336104_gm_cmf.jpeg)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1511336128_gm_cmf.jpeg)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1511336154_gm_cmf.jpeg)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1511336180_gm_cmf.jpeg)
|