Αρχική » Ενοριακά Νέα
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1518412965_gm_cmf.jpg)
Την Κυριακή της Σταυροπροσκυνήσεως 11 Μαρτίου 2018 θα επισκεφθούμε την Ιερά Μονή Παναγίας Φανερωμένης Ξυνιάδος Δομοκού όπου θα προσκηνήσουμε την Θαυματουργό Εικόνα της Παναγίας μας .
Θα τελεσθή ο Κατανυκτικός Εσπερινός και απο τα χείλη του Καθηγουμένου Γέροντος π.Αθανασίου θα ακούσουμε το θαυμαστό γεγονός της ευρέσεως που ο ίδιος έζησε. Ώρα αναχωρήσεως 3.00 μ.μ.
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1518412993_gm_cmf.jpg)
Εκ του Ι.Ναού
|