Αρχική » Ενοριακά Νέα
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1578074721_gm_cmf.jpg)
Την Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020 μετά την Θεία Λειτουργία μια ομάδα Νέων θα επισκεφθούμε την Αθήνα και συγκεκριμένα το Θέατρο ''Ακροπόλ'' όπου θα παρακολουθήσουμε την Παράσταση ''Ήμουν παιδί το ΄21 με τον Θεόδωρο Κολοκοτρώνη''.
Αργά το μεσημέρι θα γευματίσουμε στο Κέντρο της Αθήνας και το απόγευμα αφού προσκυνήσουμε στον Ι.Ν Αγίας Τριάδος όπου μας αναμένει ο αγαπητός Αρχιμ.π.Βασίλειος Κολοκυθάς θα απολαύσουμε τον καφέ μας στο πολυσύχναστο Κεφαλάρι Κηφησιάς.
Θα επιστρέψουμε αργά το απόγευμα.
Εκ του Ι.Ν
|