|
![](/assets/images/clear.gif) |
Αρχική » Ενοριακά Νέα
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1461618016_gm_cmf.JPG)
Με την Σεπτή Παρουσία του Σεβ.Ποιμενάρχου μας κ.Γεωργίου τελέσθηκε η Ακολουθία του Νυμφίου την Μεγάλη Δευτέρα 25 Απριλίου 2016.Τον Θείο Λόγο κήρυξε ο Παν. Ιεροκήρυκας της Ιεράς μας Μητροπόλεως Αρχιμ.π.Βασίλειος Αθανασόπουλος ενώ στο τέλος της Κατανυκτικής Ακολουθίας ο Σεβασμιώτατος αφού υπογράμμισε την παρουσία πολλών νέων και παιδιών ευχήθηκε για τις Άγιες Ημέρες που διανύουμε και μοίρασε στους πιστούς πάνω από 250 πλαστικοποιημένα εικονάκια του Νυμφίου τα οποία προετοίμασε ο Ναός μας.
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1461618044_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1461618073_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1461618099_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1461618126_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1461618154_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1461618183_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1461618251_gm_cmf.JPG)
![](http://in-agiounikolaoutouneou.gr/assets/mymedia/1461618285_gm_cmf.JPG)
|
|